« Pohledy za obzory »
sobota 31.3.2012

Shrnutí března

S březnem začal další semestr - letní. Taky jsme se přestěhovali do nového pokoje, 302. Jsem s Ollim, Seongbinem a Dongjunem. S buddy clubem jsme měli uvítací luxusní večeři. Poznal jsem nové lidi - Turky, nové Číňanky, Indonésanku a přijela taky jedna Češka Tereza.

Měli jsme výlet k DMZ - demilitarizovaná zóna kolem hranic se Severní Koreou. Přesně jak jsem předpokládal, bylo to všechno hezky připravené aby si tam turisti udělali fotky a jeli zpátky. Né, tak některé věci byly zajímavé, třeba starý obrněný rozstřílený vlak. Nebo podzemní tunely které vykopali severokorejci. Ale jinak to byla vcelku nuda, na druhou stranu můžu říct, "že jsem tam byl".

Poměrně často jsme se potkávali u piva s Nunou, občas i s Hemi - její dcerou. Dongjun je taky vcelku na-pivo-chodící člověk, Seongbin nepije vůbec. Udržuje se ve stresu a chodí do knihovny. Standard.

V předmětu "Current Events" jsme měli za úkol v týmu jít na večeři a hrát společenské hry - cvičit si angličtinu. Byla to vcelku psina s Brienem, Danbi a Jinou. Po dlouhé době jsem si tak aspoň zahrál stolní hry.

Naše učitelka korejštiny je úžasný člověk a vždycky když má někdo narozeniny, tak si objednáme do třídy nějaké jídlo nebo se koupí dort a udělá se malá oslava. Zpíváme pár korejských písniček a prostě je to takové fajn. To se asi na ČVUT nestane.

No a stará dobrá kamarádka Jenny se zbalila a zmizela do Berlína začít nový život. Ať se jí daří.

Oblíbené nudle

Nejlepší nudle

Protest proti zvyšování školného

Protest proti zvyšování školného

Hory kolem Seoulu

Hory kolem Seoulu

Spolubydlící

Spolubydlící

Večeře s BuddyClubem

Večeře s BuddyClubem

Kousek od hranic se Severní Koreou

Kousek od hranic se Severní Koreou

Severní Korea

Severní Korea

Itaewon

Itaewon

Jenny

Naposled s Jenny

Učitelka Korejštiny s dortem pro Olliho

Učitelka Korejštiny s dortem pro Olliho

od dubna 2012 zhlédnuto: 77943x. Pohledy za obzory 2011 - 2012; Roman Zemánek.