« Pohledy za obzory »
středa 29. února 2012

Shrnutí ledna a února

Hned z kraje ledna mne navštívila Hanna z Incheonu. Mrkli jsme po kampusu, ochutnali slivovici. Večer přišel už nějaký připitý Darrren a chtěl ochutnat ten tvrdý shit taky. Vypil tak deci slivky a asi za půl hodiny to s ním seklo. Na druhý den si přál umřít, nedivil jsem se mu, lol.

No napadlo aspoň trošku sněhu. Tím, že jsem na měsíc z Koreje zmizel, jsem prý přišel o hodně sněhu který napadl později. Nedá se no, letos sněh neužiju.

Poprvé po první krizi (lol) jsem zas potkal 누나, starédobrévtipné časy jsou zpět. (Hanko poznáváš svůj hrnek dole na fotce? :D) S Jenny jsme zajeli do města na výstavu o historii korejského jazyka plus tam kolem byly nějaké kreslené výtvory a "kostičky přání", které byly supér.

To je z ledna všechno, jelikož naběhli kluci a s nima jsem na nějakou dobu práskl do bot.

Z února v Koreji mi zbylo pár dní. Z Incheonu jsem dojel nějak dopoledne, zapomněl jsem kód od pokoje, tak jsem musel jít do kanceláře vyptat nový. Potkal jsem zas Hannu, Woojunga, Nunu, přestěhoval se do nového pokoje za super korejskýma klukama a tím pro mne únor skončil. Jo a ještě tedy proběhla Graduation Ceremony, takže kampus byl plný studentů, jejich rodin a kytek.

Hanna - návštěva z Incheonu

Hanna - návštěva z Incheonu

Sněží

Sněží 대박!

Darren a slivovice

Darren a slivovice; 0:1

S Jenny na výstavě

S Jenny na výstavě

Opět 누나

Opět 누나

Graduation Ceremony

Graduation Ceremony

Nový semestr, nový pokoj

Nový semestr, nový pokoj

Nový spolubydlící Dongjun

Nový spolubydlící Dongjun

od dubna 2012 zhlédnuto: 79384x. Pohledy za obzory 2011 - 2012; Roman Zemánek.