« Pohledy za obzory »
pátek 30.9.2011, zhlédnuto: 4681x

Shrnutí září

První měsíc v Koreji za mnou. Počasí bylo super, jen jednou pršelo přes noc a pak podruhé celý den, když jsme zrovna měli angličtinu v parku, nenaděláš nic... Koleje ujdou, teda Strahov mi vyhovuje víc. Ale zas tu máme dvouposchoďovky a po asi dvanácti letech spím zase nahoře, tak to je super. Na pokoji jsme čtyři - Čech Tom, Fin Juha (na fotce dole) a Číňan Darren. Oproti Praze se mi líbí, že celá univerzita je tady na jednom místě, takové uzavřené městečko (mapa níž - koleje jsou na ní vlevo nahoře).

Pár fotek je z města - mrakodrapy a nějaký větší život je od nás dost daleko, my jsme prostě na kraji města (na druhou stranu tu je klid). Všuse se ale dá dostat metrem (krom něj tu jezdí jen busy, chybí mi tramvaje), platí se za každou jízdu, permanentky tu neexistují.

Pomalu tu poznáváme nové a nové Korejce, nejvíc díky chlastání (asi jako všude). Pár rozumných fotek přikládám. Hodně holkám se "běloši" líbí nebo aspoň jim přijdou zajímaví, tak nikdy nesedíme s Juhou a Ollim (druhý Fin tady na škole) u pití sami :)

S "buddyclubem" jsme měli sportovní den minulou sobotu - to jsou ty fotky jak tam Lucka bojovala s Turkim, "kohoutí zápasy", Sangah a Haena a nakonec jedna z budov v kampusu.

Závěrem jen pár postřehů:
Korejci strašně škatulkují dle věku (vždycky říkám že mi je 24, 26 nebo 30 - podle toho jak stará vypadá ta která holka :D je dobré být o rok dva starší...), skoro každý nosí brýle a "smartphone" a jsou ve srovnání s náma hodně milí a nápomocní :)

Yongsan

Yongsan

Úryvek z města

Úryvek z města

Menší mrakodrapy

Menší mrakodrapy

Noční ulička

Noční ulička

Jung Woo Jung

Jung Woo Jung

Korejské holčiny

Korejské holčiny

Juha

Spolubydlící Juha

Korejci

Korejci

Kohoutí zápasy

Kohoutí zápasy

Moje skupina

Moje skupina

Sangah a Haena

Sangah a Haena

Česko vs Saudská Arabie - 1:0

Česko vs Saudská Arabie - 1:0

Mapa kampusu

Mapa kampusu

Koleje

Naše koleje

Technopark

Technopark

od dubna 2012 zhlédnuto: 79383x. Pohledy za obzory 2011 - 2012; Roman Zemánek.