« Pohledy za obzory »
sobota 29.9.2012

Shrnutí dubna

S dubnem přišlo konečně teplo a jak jsme kampus obdivovali na podzim, tak stejně nádherný byl i teď na jaře. Navíc lidi začali pomalu ale jistě posedávat venku po trávě a u rybníku, takže to vše bylo hned živější a univerzita jako by po zimě zase ožila.

V předmětu zvaném Creative Design jsme dostali za úkol sestrojit něco, co se bude pohybovat co možná nejdál tam a zpět. K tomu jsme dostali těžkou plastovou trubku, dvě desky "pěnového-papíru" (jakoby nová verze lepenky), pruhy gumy, dřevěnou tyčku a plastovou pistoli (tu lepící mám na mysli). Máme na to celý semestr a zatím se mísí zoufalost s hromadou prapodivných nápadů.

S buddyclubem jsme měli výlet k přehradě Chuncheon (snad ten název nepletu). Hezké počasí. Jinak vše víceméně v korejském stylu všechnopřipraveno a opravdová příroda nebo originalita chybí. Ale bylo to fajn, až na to, že korejky, číňanky a spol. potřebovaly na každém pátém metru trasy pořídit aspoň dvě sebefotky.

Alda vzala mě a Puding do kostela - Yoido Full Gospel Church. Bylo to super, všichni tam zpívali, modlili se a zase zpívali. Pak jsme strávili nějakou dobu u řeky (Hangang), kde mi holky ukazovaly, jak je dobrá zmrzlina s pivem.

Závěrem jen, že Olli měl narozeniny a celkově to byl skvělý měsíc (čas s Ollim, Nunou, Puding, Aldou, Megan, ...).

Lidé v kampusu

Lidé v kampusu

Začínáme pracovat na autu

Začínáme pracovat na autu

Výlet k přehradě

Výlet k přehradě

V kostele

V kostele

Pivo a zmrzlina

Pivo a zmrzlina

od dubna 2012 zhlédnuto: 78205x. Pohledy za obzory 2011 - 2012; Roman Zemánek.